Prenumerata

 

Zaprenumeruj nasz kwartalnik i bądź na bieżąco...

Pragniemy Państwa zachęcić do prenumeraty kwartalnika "Świat Przemysłu Kosmetycznego", który od 2009 roku jest źródłem wiedzy z zakresu produkcji, badań i rozwoju, surowców, opakowań, maszyn, rozwiązań technologicznych oraz usług dla przemysłu kosmetycznego. Tylko prenumerata gwarantuje Państwu regularne otrzymywanie czasopisma w bieżącym roku oraz kolejnych latach.

KOSZT PRENUMERATY W 2020 ROKU:

Prenumerata w formie drukowanej*: 

  •           roczna - 115 zł brutto
  •           dwuletnia - 195 zł brutto

Cena prenumeraty zawiera koszty przesyłki na terenie Polski. W przypadku wysyłki czasopism za granicę, do ceny prenumeraty zostaną doliczone koszty przesyłki, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

* Drodzy Prenumeratorzy, braki w prenumeracie prosimy zgłaszać najpóźniej do 2 miesięcy po ukazaniu się danego wydania. W innym przypadku nie gwarantujemy dostępności danego numeru.

Prenumerata w formie elektronicznej:

  •           roczna - 50zł brutto 

 

PRODUCENCI KOSMETYKÓW ORAZ LEKÓW, MAJĄ MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA PRENUMERATY W WERSJI ELEKTRONICZNEJ BEZ JAKICHKOLWIEK KOSZTÓW. WYSTARCZY WYPEŁNIĆ PONIŻSZY FORMULARZ I ZAZNACZYĆ OPCJĘ "DARMOWA E-PRENUMERATA)


UWAGA!

  • prenumeratę kwartalnika można rozpocząć w dowolnym momencie
  • rozliczenie prenumeraty na podstawie faktury pro-forma (płatność z góry)
  • cena 1 egzemplarza czasopisma wynosi 28,75 zł brutto (wraz z kosztami wysyłki)
  • cena czasopisma w wersji elektronicznej wynosi 12.50 zł brutto (producenci kosmetyków, po przesłaniu powyższego formularza, otrzymają czasopismo w wersji elektronicznej nieodpłatnie)
  • Wpłat dokonywać można na konto po otrzymaniu faktury
Formularz zamówienia

Typ prenumeraty

Zamawiający

Informacje o firmie

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) wypełniając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzane Twoich danych osobowych i wykorzystywanie ich do wewnętrznych celów statystycznych i marketingowych. Jednocześnie masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorem danych osobowych jest firma Wydawnictwo Farmacom ODRA OFFICE informacji handlowych w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204), na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.