Współpraca

Opis zdjęcia

Rozpocznij współpracę - zostań autorem artykułów!

Zapraszamy specjalistów z branży kosmetycznej do podjęcia stałej lub okazjonalnej współpracy z kwartalnikiem „Świat Przemysłu Kosmetycznego”.
Poszukujemy autorów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą z czytelnikami naszego czasopisma pisząc teksty o charakterze informacyjnym, badawczym, analitycznym lub technicznym, omawiające istotne aspekty i problemy występujące na poszczególnych etapach produkcji kosmetyków.

Interesują nas także teksty praktyczne, poparte przykładami z działalności Państwa zakładów, a także najnowsze trendy i perspektywy rozwoju w przemyśle kosmetycznym.

Zapraszamy do wysyłania na adres redakcji aktualnych tekstów, które powiązane są tematycznie z poniższymi działami czasopisma:

- Produkcja
- Jakość i bezpieczeństwo
- Badania i rozwój
- Surowce
- Opakowania
- Logistyka i magazynowanie
- Legislacja
- Maszyny, urządzenia i nowe technologie
- Trendy
- Zagraniczne rynki

Jeśli posiadasz gotowy tekst lub ciekawy pomysł na artykuł i jesteś zainteresowany współpracą z naszym kwartalnikiem, prosimy o kontakt mailowy na: [email protected] lub telefoniczny pod nr tel. 32 456 60 79 w celu przedstawienia wymogów redakcyjnych i ustalenia szczegółów ewentualnej współpracy.

W zamian za przygotowanie tekstu, który ukaże się drukiem na łamach „Świata Przemysłu Kosmetycznego” wypłacamy autorowi honorarium autorskie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji tylko wybranych artykułów.
Artykuły zawierające treści reklamowe nie będą przyjmowane do druku.